Про нас


Розвиток сучасних газових та твердопаливних опалювальних приладів ставить одночасно і вимоги щодо удосконалення димовивідних систем. Старі цегляні димарі під дією таких сучасних опалювальних приладів швидко руйнуються і не рідко несуть небезпеку при тривалій експлуатації. Саме для вирішення проблеми якісного димовідведення, завдяки системам з нержавіючої сталі, і була створена наша компанія. За 14 років діяльності, завдяки невпинному самовдосконаленню, висококваліфікованим спеціалістам та сучасному технічному оснащенню, наша компанія зуміла досягти максимальної якості і надійності продукції.

На сьогодні каталог продукції налічує понад 10 тисяч найменувань одностінних та двостінних (термоізольованих) елементів димоходів виготовлених з різних марок та різної  товщини нержавіючої сталі під потреби споживача. Наші димоходи використовуються для газових, твердопаливних, пеллетних котлів, а також для камінів і банних печей. Основним матеріалом при виготовленні елементів димоходів являється нержавіюча сталь марки AISI 304, AISI 316 та AISI 309. Використання цих марок нержавіючої сталі дає змогу змонтувати димохід з урахуванням різних температурних режимів.

Оснащення виробництва сучасним європейським обладнанням дало змогу виготовляти елементи димоходів  з діаметром від 80мм. до 600мм. для побутових та промислових опалювальних приладів, а також систем колективних димоходів багатоквартирних жилих будівель.

Працюючи з нами Ви завжди отримаєте високу європейську якість продукції за помірною ціною та висококваліфіковану підтримку.